Yhteys­tiedot

Viitakodit

Viitahelmi

Kerttu kotipalvelu

Kirjoita viesti

Henkilökunnan sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@viitakodit.fi

Satu Väisänen

Satu Väisänen

Toimitusjohtaja Viitahoiva Oy, Toiminnanjohtaja Viitakodit ry

 

Puh. 010 420 6221
satu.vaisanen@viitakodit.fi

Senja Autio

Senja Autio

Palveluvastaava

 

Puh. 010 320 1290
senja.autio@viitakodit.fi

Anna Makovuo

Anna Makovuo

Talousvastaava

 

Puh. 010 420 6220
toimisto@viitakodit.fi

Jarmo Jakonen

Jarmo Jakonen

Virikeohjaaja

 

Puh. 010 420 6228
jarmo.jakonen@viitakodit.fi

Sirpa Marjomaa

Sirpa Marjomaa

Päivätoiminnan ohjaaja

 

Puh. 010 4206 224
sirpa.marjomaa@viitakodit.fi

Anne Kolehmainen

Anne Kolehmainen

Emäntä

 

Puh. 010 4206 222, klo 7-14
keittio@viitakodit.fi

Villa Veranta

 

Puh. 010 420 6224
villa.veranta@viitakodit.fi

Keittiö

 

Puh. 010 320 1298

Viitakoti

Paula Raappana

Paula Raappana

Sairaanhoitaja

 

Puh. 010 420 6225
paula.raappana@viitakodit.fi

Ryhmäkodit

 

Apila, 1. kerros,
puh.010 320 1291

Vanamo, 1. kerros,
puh. 010 320 1292

Leinikki, 2. kerros,
puh. 010 320 1293

Orvokki, 2. kerros
puh. 420 6226

Viitahelmi

Hanna Töllinen

Hanna Töllinen

Sairaanhoitaja

 

Puh. 010 320 1294
hanna.tollinen@viitakodit.fi

Hoitajat

 

Puh. 010 320 1295

Kerttu kuntouttavat kotipalvelut

Jaana Ojala

Jaana Ojala

 

Puh. 010 320 1298
jaana.ojala@viitakodit.fi

Sari Helin

Sari Helin

Kotisiivous ja kotihoito

 

Puh. 010 320 1296
sari.helin@viitakodit.fi

Ota yhteyttä

5 + 6 =