Yhteys­tiedot

Viitakodit

Viitahelmi

Kerttu kotipalvelu

Kirjoita viesti

Henkilökunnan sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@viitakodit.fi

Satu Väisänen

Satu Väisänen

Toimitusjohtaja Viitahoiva Oy, Toiminnanjohtaja Viitakodit ry

 

Puh. 010 420 6221
satu.vaisanen@viitakodit.fi

Mirkka Simonen

Mirkka Simonen

Palveluvastaava

 

Puh. 010 320 1290
mirkka.simonen@viitakodit.fi

Anna Makovuo

Anna Makovuo

Talousvastaava

 

Puh. 010 420 6220
toimisto@viitakodit.fi

Jarmo Jakonen

Jarmo Jakonen

Virikeohjaaja

 

Puh. 010 420 6228
jarmo.jakonen@viitakodit.fi

Anne Kolehmainen

Anne Kolehmainen

Emäntä

 

Puh. 010 4206 222, klo 7-14
keittio@viitakodit.fi

Viitakoti

Enni Lundell

Enni Lundell

Sairaanhoitaja

 

Puh. 010 420 6225, arkisin klo 8 – 15
enni.lundell@viitakodit.fi

Ryhmäkodit

 

Viitakoti 24/7, päivystys
puh.010 320 1291

Vanamo, 1. kerros,
puh. 010 320 1292

Leinikki, 2. kerros,
puh. 010 320 1293

Orvokki, 2. kerros
puh. 010 420 6226

Viitahelmi

Hanna Töllinen

Hanna Töllinen

Sairaanhoitaja

 

Puh. 010 320 1294
hanna.tollinen@viitakodit.fi

Hoitajat

 

Puh. 010 320 1295

Kerttu kuntouttavat kotipalvelut

Jaana Ojala

Jaana Ojala

 Kotisiivous ja kotihoito

Puh. 010 320 1298
jaana.ojala@viitakodit.fi

Sari Helin

Sari Helin

Kotisiivous ja kotihoito

 

Puh. 010 320 1296
sari.helin@viitakodit.fi

Tiina Nummela

Tiina Nummela

Kotisiivous ja kotihoito

 

Puh. 010 320 1297
tiina.nummela@viitakodit.fi

 

Anu Lindell

Anu Lindell

Kotisiivous ja kotihoito

 

Puh. 010 420 6224
anu.lindell@viitakodit.fi

 

Ota yhteyttä

4 + 12 =

error: Sisältö on suojattu